وبلاگ داتیس

۱۰ مدل از کمد لباس مدرن و ارزان

کمد لباس مدرن و ارزان

یکی از نیازهای اساسی برای هر خانه،  داشتن یک کمد شیک و جادار می باشد. معمولا بخش مهمی از فضای اتاق به کمدها اختصاص داده می شود.  جالب است که بدانید کمد یک کلمه فرانسوی است که در زبان فارسی هم با همین نام شناخته و خوانده می شود. کمد ها معمولا به دو صورت کمدهای معمولی و نیز کمد دیواری در بازار وجود دارند. معیار انتخاب کمد دیواری و یا کمد معمولی بستگی به سلیقه شخصی، فضای اتاق و مقدار وسایل و لباس هایی که دارید برمیگردد. معمولا امروزه به دلیل کوچک بودن خانه ها، کمد دیواری به عنوان کمد لباس بیشتر خواهان دارد.

زیرا کمد دیواری به خوبی از فضای مرده استفاده می کند. در خانه های امروزی و مدرن، یکی از اجزای اساسی، کمد لباس می باشد. کمد ها معمولا به صرفه جویی در فضا بسیار نقش مهمی دارند و به نحوی می توان گفت فضا را بهینه ساری می کنند. علاوه بر این موارد، کمدها ظاهر اتاق خواب را پیش از پیش زیباتر می کنند. اگر قصد دارید یک کمد لباس مدرن برای اتاق خواب خود تهیه کنید، به شما توصیه می کنم تا پایان این مطلب با داتیس چوب همراه باشید. زیرا در این مطلب قصد داریم در مورد نکاتی که باید در حین خرید کمد لباس به آن توجه کنید و همچنین معرفی ۱۰ مدل از کمد لباس های مدرن و ارزان بپردازیم.

۷ نکته مهم که باید برای خرید کمد به آن­ها توجه کنید

 

کمد لباس مدرن و ارزان

برای خرید یک کمد لباس خوب، باید به یک سری نکات توجه کنید، این نکات عبارتند از:

 

طراحی داخل کمد

حتما شنیده اید که می گویند از روی ظاهر قضاوت نکنید، این مسئله دقیقا برای کمد ریلی هم صدق می کند. برای انتخاب یک کمد، فقط به شکل ظاهری آن توجه کنید. به نوع ققسه بندی، کشوها، درب، قفل و لولا توجه کنید که از کیفیت بالای کمد اطمینان حاصل فرمایید و اینکه ببینید متناسب با حجم لباس ها و سلیقه چیدمان شما می باشد یا خیر.

ظاهر بیرونی کمد  لباس

از آنجایی که ظاهر کمد در دکوراسیون اتاق خواب بسیار تاثیر گذار است و توجه زیادی را به سمت خود منعطف می کند، پس نباید از شکل ظاهری آن نیز قافل شوید.

اندازه و ابعاد کمد لباس: اندازه کمد لباس حتما باید متناسب با فضایی که در اتاق در نظر گرفته اید باشد، پس قبل از خرید به این نکته توجه کنید. همچنین باید متناسب با لباس، کفش و کیف هایی که دارید باید کمد لباسی را انتخاب کنید که گنجایش آن­ ها را داشته باشد.

 

جنس کمد لباس

رایج ترین جنس کمد، چوب و ام دی اف می باشد. به طور کلی باید کمدی را انتخاب کنید که جنس آن از استحکام بالایی برخوردار باشد و همچنین از مواد سمی در آن بکار رفته نباشد و در عوض ارگانیک باشد، به خصوص برای کودکان باید توجه ویژه ای به این نکته داشته باشید.

نوع درب کمد لباس

معمولا درب کمد های لباس می تواند از نوع لولایی، ریلی و یا کشویی باشد. اما معمولا نوع درب ریلی، کمد لباس مدرن محسوب می شود. بنابراین اگر به دنبال کمد لباس مدرن هستید، به شما توصیه می کنیم که کمد لباس با درب ریلی را انتخاب کنید.

عملکرد کمد لباس

عملکرد کمد لباس بستگی به این دارد که چه نوعی و چه مقدار لباس را می خواهید در کمد جا بدهید. به عنوان مثال اگر قصد خرید کمد لباس را برای کودک دارید، سعی کنید کمدی را برای این کار انتخاب کنید که کشوهای زیادی داشته باشد. در این صورت می توانید در هر کشو لباس های جداگانه ای را سازمان دهی کنید.

قیمت کمد لباس

به عنوان آخرین و مهم ترین نکته در خرید کمد لباس، قیمت کمد می باشد. در ابتدا سعی کنید بودجه ای که برای خرید کمد را کنار گذاشته اید را بررسی کنید. سپس متناسب با بودجه کنار گذاشته، نسبت به خرید کمد لباس اقدام کنید.

معرفی ۱۰ مدل از کمد لباس مدرن و ارزان به انتخاب داتیس چوب

کمد لباس مدرن و ارزان

مدل های کمد ریلی جنس ام دی اف مدل C13،کمد ریلی جنس ام دی اف مدل C19،کمد ریلی جنس ام دی اف مدل C23، کمد ریلی جنس ام دی اف مدل C12،کمد ریلی جنس ام دی اف مدل C10، کمد ریلی جنس ام دی اف مدل C18، کمد ریلی جنس ام دی اف مدل C11 کمدهای لباس مدرن و ارزانی هستند که توسط داتیس چوب معرفی شده اند. شما می توانید تمامی این مدل­ها را در سایت داتیس چوب مشاهده و ویژگی های مربوط به هرکدام را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.