وبلاگ داتیس

کمد ریلی یا کمد لولایی

کمد ریلی یا کمد لولایی

بیشتر کسانی که به دنبال خرید یک کمد جا دار و مناسب برای لباس و سایر لوازم خود هستند، ممکن است در انتخاب کمد ریلی یا کمد لولایی دچار تردید باشند. در این پست مزایا و معایب هر کدام از این نوع کمد ها را بررسی می کنیم تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

مزایای کمد لولایی

وجود درهای لولایی در کمد لباس شما فواید زیادی دارد. اولین مورد این است که شما یک تصور یکنواخت به دست می آورید که باعث می شود اتاق بسیار منظم تر شود. همچنین در مقایسه با داشتن یک کمد لباس باز، راه حل تمیزتری است. به لطف درب های پوشاننده، لباس های شما از گرد و غبار و کثیفی محافظت می شود.
کمد های لولایی یک انتخاب عالی هستند.
از آنجایی که آنها به سمت بیرون باز می شوند، می توانید نمای واضحی از تمام لباس ها و لوازم خود داشته باشید. همچنین می توانید فضای آویزان بیشتری دریافت کنید زیرا این امکان برای شما فراهم گردیده شده تا قلاب هایی را در داخل درها نصب کنید. همچنین مکانی عالی برای وسایل کوچکتر مانند کمربند یا کراوات هستند. همچنین کمد های با درهای لولایی را می توان متناسب با هر سلیقه و سبکی نصب کرد. به طور کلی، طیف گسترده ای از پوشش ‌ها، شکل ‌ها و اندازه‌ های مختلف برای کمد های لولایی وجود دارد که مطمئناً ترکیبی خارق العاده را برای فضای داخلی اتاق شما ایجاد می کنند.

مزایای خرید کمد ریلی

مزایای خرید کمد ریلی

اگر فضای دیوار کافی برای نصب یک آینه در اتاق خواب خود ندارید، در کمد لباس آینه دار ریلی را انتخاب کنید. اکنون شما یک راه حل ذخیره سازی کامل برای لباس ها و لوازم جانبی و ابزار مناسب برای دیدن لباس های خود در کنار هم دارید. خرید کمد ریلی، امکان دستیابی آسان و قابلیت بازیابی درجه یک و سازمان دهنده را برای لباس های شما فراهم می آورد.

صرفه جویی در فضا

در مقایسه با درهای لولایی، کمد های ریلی به شما این امکان را می دهند که از فضای کف خانه خود بیشتر استفاده کنید. علاوه بر این، با ساخته شدن آنها در دیوارهای موجود، اساساً فضای ذخیره سازی اضافی را بدون به خطر انداختن ایمنی افراد، ایجاد می کنید.

ایجاد نورپردازی با نصب کمد های ریلی آیینه ای

علاوه بر صرفه جویی در فضا، با نصب کمد های ریلی آیینه ای یا شیشه ای استفاده از انعکاس نور در یک اتاق به ایجاد یک فضای بی نظیر کمک می کند بنابراین نه تنها فضای داخلی بیشتری دریافت می کنید، بلکه نورپردازی نیز این موضوع را برجسته می کند و ظاهر بی نظیری به محیط شما می بخشد.

طراحی متنوع کمد های ریلی

درهای کمد ریلی می توانند به یک جزئیات دکوراسیون جالب و زیبا تبدیل شوند زیرا در سبک های مختلف وجود دارند. پیشنهاد می کنیم، طرحی را بر روی درها انتخاب کنید که با فضای داخلی فعلی شما هماهنگ باشند. طرح های کمد ریلی به شکل شیشه ای، آیینه ای و چوبی وجود دارند.

کمد لولایی واقعا انعطاف پذیر است؟

از آنجایی که بیشتر کمد های لولایی ما مدولار هستند، همیشه می‌توانید یکی از آن‌ها را تهیه کنید که در جایی که نیاز دارید جا بیفتد. ما راه‌حل‌های آماده زیادی داریم تا مطمئن شویم که می‌توانید یک راه‌حل مناسب برای فضای خود تهیه کنید.

نصب کمد ریلی یا لولایی

اگر به فکر نصب کمد لباس جدید هستید، توجه به جزئیات و تفاوت های ریز بین کمد لولایی و کمد ریلی بسیار مهم است.
نحوه آویزان شدن درها می تواند فضای کمد را به حداکثر برساند، به ظرفیت ذخیره سازی کمد اضافه کند و با دکوراسیون اتاق ترکیب شود. این معیار مهمی در نصب یک کمد مناسب است. کمد های لولایی به گونه ای طراحی شده اند که هنگام باز شدن، درب آنها به سمت کاربر کشیده می شود. در نتیجه فضای بیشتری را اشغال می کند. این در حالی است که نصب کمد های ریلی باعث ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتری می شود زیرا درب کمد در یک مسیر مشخص می لغزد و نمای داخلی آن را نشان می دهد.پس به طور خلاصه می توان چنین نتیجه گرفته که درهای لولایی به قاب کمد چسبانده شده و به داخل اتاق باز می شوند و درهای ریلی روی یک مسیر در سراسر دهانه کمد لباس اجرا می شوند. هر کدام مزایا و معایبی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *