وبلاگ داتیس

نکات مهم در خرید کمد ریلی

نکات مهم در خرید کمد ریلی

کمد اتاق خواب به یکی از اجزای اساسی طراحی در خانه های مدرن تبدیل شده است. این به بهینه سازی فضا و در عین حال ذخیره سازی کافی و بهبود زیبایی اتاق خواب کمک می کند. در این پست قصد داریم نکات مهم در خرید کمد ریلی را خدمت شما مخاطبین محترم بازگو کنیم.

نکاتی درباره کمد ریلی

این هفت اصل و نکته به شما کمک می کند تا نحوه انتخاب کمد لباس ریلی را درک کنید:

ظاهر بیرونی کمد ریلی

نکات مهم در خرید کمد ریلی: لمینت، روکش، اکریلیک، رنگ، آینه، شیشه های رنگی از انواع روکش ها هستند. ظاهر بیرونی عاملی است که باید در نظر گرفته شود زیرا یکی از اصلی ترین وسایلی است که توجه را به طراحی اتاق خواب جلب می کند. این فضا را شخصی می کند، طراحی اتاق خواب را بیان می کند و ظاهر آن را افزایش می دهد. شکل، اندازه، رنگ، بافت، جنس، سخت افزار، تعداد درها، و پوشش خارجی کمد ریلی لباس با هم ترکیب شده و ظاهری شیک ارائه می دهد. با طراحی چشم نواز کمد لباس، دیگر نیازی به عناصر طراحی در اتاق خواب خود ندارید.

طراحی کمد داخلی

همانطور که می گویند یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید، یک کمد لباس را بر اساس ظاهر بیرونی آن نخرید. فضای داخلی که شامل قفسه ‌های کفش، آویز پیراهن، آینه، و دستگیره ‌ها هستند، تعیین می‌کنند که چگونه می‌توانید لباس‌ ها، کیف ‌ها و موارد دیگر را برای بهینه‌ سازی فضا بچینید.

اندازه کمد ریلی

اندازه کمد لباس باید متناسب با فضای اختصاص داده شده در اتاق خواب باشد. بهتر است قبل از خرید یا حتی مقایسه قیمت کمد ریلی، فضای اختصاص داده شده برای کمد لباس را اندازه گیری کنید. اندازه کمد ریلی نباید آنقدر بزرگ باشد که بر سایر مبلمان اتاق خواب غلبه کند و نه آنقدر کوچک باشد که فضای بلا استفاده باقی بماند. مطمئن شوید که اندازه و مشخصات دقیق را بررسی کنید تا بهترین طرح های کمد لباس برای یک اتاق خواب کوچک تا یک اتاق خواب بزرگ را مطابق با نیازهای خود بیابید. اندازه اتاق خواب در نهایت بر خرید کمد ریلی برای اتاق خواب تأثیر می گذارد.

جنس کمد

بهترین جنس کمد ریلی

فلز، ام دی اف و تخته سه لا پرمصرف ترین مواد در ساخت کمد لباس هستند. همچنین از موادی مانند لمینت، اکریلیک و شیشه های رنگی در طراحی کمد لباس استفاده می شود. متریال مناسب را برای ترکیب با اتاق خواب های سبک سنتی انتخاب کنید. بهتر است برای سبک معاصر، لمینت های روشن، آینه ها یا استیل را انتخاب کنید. در پایان مطمئن شوید که سبک و بادوام است. همچنین فراموش نکنید که در طراحی کمد لباس کودکان به دنبال مواد ارگانیک و غیر سمی باشید.

سبک درب کمد

نه تنها طراحی داخلی کمد، بلکه سبک پانل های درب ریلی و میزان لغزنده بودن ریل ها برای حرکت راحت و آسان درب ها مهم است. درهای کمد لباس باید به راحتی قابل مدیریت باشند، زیبا به نظر برسند و با گذشت زمان دچار فرسودگی نشوند. انواع مختلفی از درها برای طراحی کمد ریلی وجود دارد:

کمد ریلی شیشه ای

کمد ریلی ایینه ای

کمد ریلی ام دی اف

عملکرد کمد ریلی

خیلی به این بستگی دارد که چه مقدار و چه نوع لباسی را می خواهید در کمد لباس خود ذخیره کنید. اگر لباس های زیادی دارید، احتمالا به فضای آویزان بیشتری نیاز خواهید داشت. از طرف دیگر، اگر به دنبال کمد لباسی برای بچه ها هستید، ممکن است چیزی با کشو های متعدد بخواهید تا انواع مختلف لباس های آنها را در بخش های جداگانه سازماندهی کنید. در نهایت، ایده های طراحی کمد لباس شما باید تعادل مناسبی بین سبک و عملکرد اتاق خواب پیدا کند.

قیمت کمد ریلی

علاوه بر اندازه، سبک و متریال کمد لباس، یک عنصر مهم دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود قیمت کمد ریلی هنگام طراحی یک اتاق خواب جدید یا بازسازی اتاق خواب موجود، بودجه کلی را در نظر داشته باشید. سپس تصمیم بگیرید که چقدر می توانید برای تهیه بهترین کمد لباس برای اتاق خواب خود، بودجه اختصاص دهید. بهترین طراحی را انتخاب کنید که با دید اتاق خواب شما مطابقت دارد – زیبایی شناسی، کاربرد و قیمت، همگی باید در نظر گرفته شوند.

نتیجه گیری

کمد لباس شما هر چه باشد، باید اندازه و ابعاد مناسب اتاق و نیاز شما، ایمن و محکم و برای چشم جذاب باشد. اکنون که می دانید از کجا شروع کنید، وقت آن است که با کمک یک طراح داخلی یا خرید آنلاین کمد ریلی لباس، سبک اتاق خواب خود را ارتقا دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *