وبلاگ داتیس

نحوه تشخیص اصل بودن تشک رویال

تشخیص اصل بودن تشک رویال

اصل بودن تشک رویال: در دنیا و همچنین کشور عزیزمان ایران مدت زیادی است که استفاده از تشک و تخت برای خواب مرسوم شده است. شرکت ها و تولید کنندگان بسیاری وجود دارد که کالاهای خواب نظیر تشک، بالش، رو تختی، انواع تخت تاشو و غیره را تولید می کنند. در بین این تولیدکنندگان متعدد یک برند معروف وجود دارد که به شرکت رویال معروف است و تشک رویال یکی از محصولات شناخته شده این برند می باشد.

این شرکت در زمینه تولید کالاهای خواب به ویژه تشک عملکرد خوبی داشته است و توانسته است در این سال ها، تشک های بسیار با کیفیت و مرغوبی را تولید کنند. این برند آنقدر در زمینه تولید کالا خوش درخشیده است که هر کس که قصد خرید تشک را دارد در بازار به دنبال تشک رویال می رود و یا در صورت خرید اینترنتی تشک رویال را سرچ می کند.

بنابراین زمانی که یک شرکت مانند شرکت رویال در زمینه تولید تشک رویال یک برند معروف شناخته می شود، شرکت های رقیب هم افزایش پیدا می کنند که جنس تقلبی تشک رویال را تولید می کنند. به همین دلیل تشخیص اصل بودن تشک بسیار مهم می باشد و باید قبل از خرید تشک رویال نکاتی را در مورد اصل بودن آن بدانید. زیرا صرفا اینکه فروشنده به شما بگوید که تشک، تشک رویال اصل می باشد کافی نیست. به همین منظور برای تشخصی اصل بودن تشک رویال، باید اطلاعات داشته باشید. در این مطلب می خواهیم نکاتی را در اختیارتان قرار دهیم که به هنگام تشک مد نظرتان، اطلاعات کافی برای تشخیص اصل بودن آن را در اختیار داشته باشید.

معرفی تشک رویال اصل

توجه داشته باشید که رویال یک واژه به معنای سلطنتی است و یک برند نیست. به این معنا که شرکت ها و تولید کننده های بسیاری هستند که تشک رویال را تولید می کنند. چیزی که در این میان مهم است اینکه تشک رویال اصل باشد زیرا تشک های رویال زیادی در بازار وجود دارد که اصل نیستند. زیرا همانطور که به این موضوع اشاره کردیم تشک رویال یک برند نمی باشد.

ویژگی های تشک رویال اصل

نحوه تشخیص اصل بودن تشک رویال

 

تشک های فوم، فنر منفصل و طبی فنری انواع تشک رویال می باشند که هر کدام از آن ها به عنوان تشک رویال اصل از ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند. به عنوان مثال اگر شما دارای کمر درد می باشید به خصوص اگر از نوع دیسک کمر باشید شما نمی توانید از هر تشکی استفاده کنید. برای این مسئله باید از تشک طبی استفاده کنید زیرا تشک طبی، فنر ندارد و درجه سفتی آن بالاست به همین دلیل افرادی که دارای کمر درد می باشند باید از این تشک استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: تفاوت تشک رویال و رویا

چبنابراین هرکدام از تشک های رویال اصل دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که هر کدام برای افراد خاصی مناسب می باشند. اما همه آن ها دارای یک سری ویژگی هایی کلی می باشند که از طریق آن ها می توان به اصل بودنشان پی برد. به عنوان مثال می توان گفت که جنس پارچه به کار رفته در تشک رویال اصل، اغلب از الیاف طبیعی می باشد که این می تواند یکی از راههای تشخصیص اصل بودن تشک رویال باشد. در ادامه به سایر ویژگی ها و راهها برای تشخصی اصل بودن تشک رویال می پردازیم.

نحوه تشخیص دادن تشک رویال اصل از تقلبی آن

 

هر تشک رویال دارای یک کد سریال می باشد که بر روی هر تشک این سریال مختص به آن وجود دارد و شما می توانید با استعلام آن از طریق سامانه تشک رویال از اصل بودن مطمئن شوید.

تشک های رویال معمولا دارای یک زیپ برای شستشو می باشند. آرم استاندارد بر تمامی مدل های تشک رویال می باشد و اگر بر روی تشک رویالی هیچ گونه آرم استاندارد مشاهده نکردید بدانید آن تشک، تشک رویال اصل نمی باشد. همچنین بر روی تشک های رویال، هولوگرام می باشد. همچنین یکی از راههای تشخیص اصل بودن تشک رویال این است که قیمت ها را بدانید، قیمت تشک های رویال به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب نسبت به سایر تشک ها بالاست، اگر بعد از اطلاع از قیمت تشک رویال اصل مورد نظرتان، فروشنده قیمت تشک را به شما کمتر گفت بدانید آن تشک، اصل نیست. در نهایت با دانستن چنین نکاتی شما می توانید به اصل بودن یا نبودن تشک پی ببرید.

یکی از مطمئن ترین راهها برای اینکه خیالتان راحت باشد که تشک رویال اصل را خریداری می کنید استفاده از فروشگاه ها و نمایندگی ها می باشد. همچنین شما می توانید انواع تشک های رویال اصل را از سایت داتیس چوب خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.