وبلاگ داتیس

تفاوت مبل تخت خواب شو با تخت تاشو

تفاوت مبل تختخواب شو با تخت تاشو

مبل تخت خواب شو و یا تخت تاشو هر دو برای خانه هایی که کوچک هستند بسیار کاربردی است. اما ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید فرق بین این دو در چیست؟ به همین منظور قصد داریم در این راستا به تفاوت هایی که میان مبل تخت تاشو و تخت تاشو هست بپردازیم. به طور کلی هر دوی آن ها برای خانه هایی که متراژشان پایین است و اتاق خوابشان کوچک است بسیار وسیله کاربردی است. زیرا امروزه مشکل کمبود جا گریبان گیر بسیاری افراد می باشد. افرادی هستند که اتاق خوابشان آنقدر کوچک است که ظرفیت تختخواب را در کنار سایر وسایل ندارد. از طرفی هم با توجه به تغییر سبک زندگی دیگر خواب بدون تخت برای افراد امری است نا خوشایند و برای عده ای حتی امری محال هم می باشد! به همین دلیل طراحان دور هم گرد آمدند و برای این مشکل مبل تخت خواب شو و تخت تاشو را طراحی کردند. بنابراین افرادی که مشکل کمبود جا را دارند، می توانند از تخت خواب شو و یا مبل تخت خواب شو استفاده کنند. همانطور که گفتیم بین این دو تفاوت هایی وجود دارد که در ادامه قصد داریم به این تفاوت ها بپردازیم. با ما همراه باشید.

تفاوت تختخواب تاشو با تخت تاشو

تفاوت تختخواب تاشو با تخت تاشو

  • مبل تختخواب شو با تخت تاشو چه تفاوتی دارد؟

برای اینکه متوجه شوید تفاوت میان مبل تخت خواب شو با تخت تاشو در چیست ابتدا سعی می کنیم در مورد ویژگی های هر کدام کمی صحبت کنیم. مبل تخت خواب شو همانطور که از نامش مشخص است، هم مبل هست و هم تخت خواب! اینکه الویتتان از این مبلمان اول مبل باشد و یا تختخواب، کاملا بستگی به توقعتان از کارایی این نوع از مبلمان ها بر می گردد. خانه هایی که اتاق مهمان ندارند، افرادی که متراژ خانه شان بسیار پایین است، دانشجویانی که در سوییت های کوچکی زندگی می کنند که اتاق خواب ندارند همگی می توانند از مبل تختخواب شو استفاده کند. مبل های تختخواب شو در انواع تکی، دو نفره و در مدل های متنوع ال شکل، سکشنال و غیره موجود می باشند. و اما تخت تاشو نوعی تختخواب است که کاربرد اصلی آن تخت می باشد همانطور که از اسم آن هم نیز مشخص است. تخت تاشو انواع بسیار زیادی دارد به عنوان مثال تخت تاشو می تواند در داخل کمد تعبیه شود و وقتی تخت را جمع کنید کاملا کمد دیواری می باشد، نوعی دیگر تخت تاشوی تحریری است که وقتی جمع می شود به یک میز تحریر تبدیل می شود و یا حتی نوعی از تخت تاشو وجود دارد که همه ی آیتم های کمد و میز تحریر را در یک پکیج دارد. نوع ساده تخت تاشو هم در بازار وجود دارد که شامل یک فریم ساده می باشد. تخت تاشو هم در دو نوع تک و دو نفره تولید می شوند. حال که با تفاوت هر دو آشنا شدید متوجه خواهید شید که انتخاب هر کدام از این دو بستگی به نوع نیازتان دارد. مجموعه داتیس چوب تجربه زیادی در زمینه فروش مبل تخت خواب شو و تخت تاشو دارد و انواع زیادی از آن ها را در سایت می توانید مشاهده کنید و ویژگی های فنی مربوط به آن ها را مطالعه کنید، که سبب می شود در پایان بتوانید یک انتخاب خوب داشته باشید.

  • بررسی ایمنی و راحتی

با توجه به تست هایی که طراحان بر روی مبل تخت خواب شو و تخت تاشو انجام داده اند و همچنین با توجه به نظرات مشتریان مشخص شده است که هر دوی آن ها از ایمنی بالایی برخوردارند و به هنگام خواب همانند تختخواب های معمولی راحت می باشند.

  • آیا مبل های تختخواب تاشو برای خواب راحت هستند؟

مبل های تخت خواب شویی تحت عنوان مبل راحتی تخت خواب شو تولید می شوند که انواع مختلفی دارند، این سبک از مبل های تخت خواب شو برای خواب بسیار راحت هستند. فقط این سبک از  مبل های تخت خواب شو از قیمت بالایی برخوردارند.

بیشتر بخوانید : راهنمای انتخاب تخت تاشو

تفاوت تختخواب تاشو با تخت تاشو

  • مناسب بودن تخت تاشو در فضای کوچیک

همانطور که قبلا گفتیم تخت تاشو ها مناسب فضاهای کوچک می باشند. تخت تاشو را می توان در وقت هایی که به آن برای خواب نیاز دارید باز و از آن استفاده کنید. و در هنگامی که به آن نیاز ندارید آن را جمع کنید و اتاق خواب خود را به اتاق کار تبدیل کنید. به این صورت باعث می شود بتوانید از فضای اتاقتان بهترین استفاده را کنید. تخت تاشو ها نسل جدیدی از تختخواب هستند که برای فضاهای کوچک بسیار پر کاربرد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *