وبلاگ داتیس

بهترین مارک جک تخت تاشو

تخت های تاشو با جک افقی یا عمودی

با توجه به اینکه خرید تخت تاشو یک مزیت در صرفه جویی فضای داخلی اتاق خواب است، می خواهیم در این مطلب به بررسی بهترین مارک جک تخت تاشو بپردازیم. اعتقاد بر این است که تاشو یک جایگزین تخت موقت است. زمانی استفاده می شود که مهمانان در خانه هستند و فضای کافی برای رفت و آمد به داخل اتاق نیست. خرید تخت تاشو به اندازه کافی ساده است. در فروشگاه ها به فراوانی یافت می شود. آنچه که مهم است، انتخاب بهترین مارک جک تخت تاشو است.

تخت تاشو چیست؟

تخت تاشو زمانی که از آن استفاده نمی شود با استفاده از لولا در فضایی در دیوار یا کابینت تا می شود. تخت‌ خواب ‌های تاشو با چرخاندن عمودی به دیوار برای پنهان کردن تخت کار می‌کنند. در حقیقت آنها یک راه راحت برای آزاد کردن فضای هر اتاق هستند. می توانید از تخت های مورفی در موارد زیر استفاده کنید:
فضایی چند منظوره. به عنوان مثال، اتاقی که در روز یک دفتر و در شب یک اتاق خواب است.

یک خانه مینیمالیستی

یک خانه سیار

چگونه یک تخت دیواری تاشو کار می کند؟

عملکرد مناسب این تخت ها بستگی زیادی به این دارد که در ساخت و تولید آنها از بهترین مارک جک تخت تاشو استفاده شود. همانطور که می دانیم، تخت های مورفی(تخت های تا شو)، با قرار دادن در کابینت یا دیوار زمانی که استفاده نمی شود کار می کند. در حالی که تختی که بتواند به دیوار تا شود ممکن است به عنوان یک خطر ایمنی تلقی شود، پیشرفت در فناوری باعث شده است که تخت های مورفی ایمن باشند. تخت ‌های مورفی جدیدتر با استفاده از مکانیسم ‌های قفلی کار می‌کنند که مانع از بیرون آمدن تصادفی آن‌ها می ‌شود.
جدای از آن، تخت های دیواری مدرن چند منظوره و براق هستند. بسیاری از انواع تخت های تا شود دارای قفسه و کشو هستند. این به شما این امکان را می دهد که به طور موثر از فضای آپارتمان یا اتاق خود استفاده کنید.

تخت های تاشو با جک افقی یا عمودی

شما می توانید تخت های مورفی را پیدا کنید که به صورت عمودی و همچنین افقی تا می شوند. اگر فضای شما دارای سقف های بلند و اتاق کف کافی است، تخت های دیواری عمودی را انتخاب کنید. گزینه های افقی برای فضاهای تنگ و سقف های کم بسیار عالی هستند.

بیشتر بخوانید: چوب مناسب برای ساخت تخت کمجا

تخت های تاشو با جک افقی یا عمودی

بهترین مارک جک تخت کم جا

تخت های مورفی دارای مکانیسم های بالابری هستند که بلند کردن و پایین آوردن آنها را آسان می کند. اینها شامل بالابر های فنری و همچنین بالابرهای پیستونی هستند. کودکان و سالمندان باید بتوانند با کمی تلاش از آنها استفاده کنند. همچنین، آنها با دستورالعمل نصب و باز کردن همراه هستند. اکثر تخت های مورفی نیاز به نصب حرفه ای دارند.

روش گام به گام برای بیرون کشیدن تخت دیواری

دستگیره را نزدیک بالای تخت بگیرید.
با یک حرکت آرام تخت را پایین بکشید.
بسته به مدل، پاها را بچرخانید یا به سمت پایین بکشید. این باید زمانی اتفاق بیفتد که تخت تا نیمه پایین باشد
تخت را پایین بیاورید و پاهایش را روی زمین بگذارید.
بالا کشیدن تخت به سادگی انجام مراحل بالا به ترتیب معکوس است. اما مطمئن شوید که ملحفه ها، پتوها و لحاف های خود را با احتیاط فرو کرده اید. مطمئن شوید که پاهای تخت به حالت بسته خود باز می گردند.

مکانیسم تخت مورفی چیست؟

در اینجا بهترین مارک جک تخت تاشو برای بلند کردن تخت دیواری و مورفی آورده شده است:

مکانیزم بستر مورفی بالابر فنری

در این حالت، فنرهای فولادی سنگین نیروی زمین را به سمت پایین و بالا بردن تخت مورفی می ‌دهند. فنرها به کناره های تخت متصل می شوند. مکانیزم فنر ممکن است تا ۹ فنر در هر طرف داشته باشد. وزن و اندازه تشک تعداد فنرها را تعیین می کند. هنگامی که مکانیزم بالابر فنری را نصب می کنید، بر میزان کشش مورد نظر در کویل ها کنترل دارید.
برخی از تخت های مورفی که از فنر استفاده می کنند نیاز به نصب روی زمین دارند. این باعث می شود که تخت ها ثابت باشند اما متأسفانه باعث آسیب و زخم شدن کف می شود. بنابراین، اگر خانه خود را اجاره می ‌کنید، قبل از نصب تخت روی زمین، حتماً با صاحبخانه خود تماس بگیرید.
برای جلوگیری از افتادگی یا پر سر و صدا شدن، فنرها باید هر چند سال یکبار دوباره سفت شوند و روغن کاری شوند. خوشبختانه، بسیاری از تولیدکنندگان تخت های مورفی با مکانیزم فنری معمولاً گارانتی مادام العمر ارائه می دهند. اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل‌های سازنده را در مورد نحوه نگهداری صحیح مکانیسم بستر مورفی خود دنبال می‌کنید.

مکانیزم بستر پیستون مورفی

در اینجا، پیستون های تحت فشار گاز به پایین یا بلند کردن بستر کمک می کنند. این مکانیزم دارای قطعات متحرک کمتری است و در مقایسه با سایر مکانیسم های بالابر فضای کمتری را اشغال می کند. سریع نصب می شود و بی سر و صدا کار می کند. به علاوه، در معرض افتادگی و خستگی فلزی نیست.
تخت هایی با مکانیزم های پیستونی روی دیوارها نصب می شوند. آنها به ناودانی در دیوار متصل می شوند. کل مکانیسم پیستون در کابینت است. دارای سیستم قفل قوی است که از باز شدن تصادفی تخت جلوگیری می کند. متأسفانه، پیستون ها پس از نصب اولیه قابل تنظیم مجدد نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *