وبلاگ داتیس

بهترین تشک برای زوج ها

بهترین تشک برای زوج ها

برای زوج های عزیز انتخاب و خرید تشک جدید کار آسانی نیست. و نباید زوج ها خرید تشک را کاری آسان و راحت تلقی کنند. زیرا تشک بر روی کیفیت خوابتان، سلامت روح و جسمتان و همچنین زندگی عاشقانه شما تاثیر بسزایی دارد و نقش مهمی را در زندگی تان ایفا می کند.  به همین دلیل است که می گوییم خرید تشک برای زوجین یک تصمیمی است که نباید در آن عجله کرد. و باید به موارد زیادی توجه کنید تا یک خرید خوبی داشته باشید. شما باید به کمک همسرتان پاسخ سوالهایی همچون اینکه چه مقدار استحکامی از تشک را ترجیح می دهید؟ کدام یک از تشک ها را برای برقرار رابطه عاشقانه و جنسی می پسندید؟ کدام از نوع تشک ها برای حذف انتقال حرکت مناسب تر است؟ را بدهید. بعد از آن تشک دلخواه خود را خریداری کنید.  تا انتهای مقاله با داتیس چوب همراه باشید.

نکات مهم درخرید تشک  برای زوج ها

برای خرید بهترین و مناسب ترین تشک برای زن و شوهر باید به ترجیحات راحتی تا نگرانی های بهداشتی توجه کنید. اما به طور کلی در این قسمت ۷ نکته مهم را که باید به هنگام خرید تشک به آن ها توجه کنید، به صورت تیتر وار خدمتتان معرفی میکنیم؛ و در ادامه در مورد هر کدام به طور جداگانه توضیح می دهیم. این ۷ نکته عبارتند از:

  1. اندازه و ابعاد تشک
  2.  کنترل حرکت تشک
  3.  دمای تشک
  4.  مناسب ترین و بهترین تشک برای رابطه جنسی
  5.  ماندگاری تشک
  6.  وزن تشک
  7.  استحکام

بهترین تشک برای زوج ها

۱ـ اندازه و ابعاد تشک

تشک خوب برای زوج ها از لحاظ ابعاد، تشکی است که بزرگ باشد. زیرا تشک بزرگ سبب می شود که برای نوازش کردن، تنفس، چرخش و به طور کلی برای هر حرکتی فضای کافی را در اختیار داشته باشید. دو سایز برای تشک های دو نفره وجود دارد. تشک ملکه و تشک پادشاه که هر کدام به ترتیب ابعادی به اندازه (۱۶*۲۰۰) و  (۱۸۰*۲۰۰) دو سایز مناسب برای تشک های دو نفره می باشند.

۲ـ کنترل حرکت تشک

زمانی که شما بر روی تشک خواب هستید ممکن است در حین خواب حرکت کنید، و چون تشک دو نفره است اگر تشک معمولی باشد و از جداساز حرکت برخوردار نباشد؛ باعث می شود که حرکت در حین خواب به فرد کناری منتقل شود. این مسئله باعث می شود فرد کنار شما اذیت شود زیرا در طول استراحت بد خواب خواهد شد. به همین دلیل باید تشکی را انتخاب کنید که دارای جداساز حرکت باشد که این مشکلات را برایتان ایجاد نکند.

۳ـ دمای تشک

اگر شما و شریک زندگ تان در حین خواب، از طریق تشک احساس گرما کنید، به هیچ عنوان نمی توانید یک خواب شبانه را تجربه کنید. زیرا اکثر تشک ها، گرمای بدن را از خواب در طول شبانه روز به خود جذب می کنند. به همین دلیل باید تشک هایی را همچون تشک های مموری فوم خریداری کنید که خنک باشند و حداقل گرما را به خود جذب می کنند.

۴ـ مناسب ترین و بهترین تشک برای رابطه جنسی

برای یک لحظه بیاید واقعی باشیم، همه ما میدانیم که تختخواب برای زوج ها فقط برای خواب نیست. بنابراین باید به خرید تشکی فکر کنید که حرکات لذت بخش و خوشایند شما و همسرتان را به خود جذب نکند. پس باید به این نکته توجه کنید تا لحظات خوبی را با همسرتان بر روی تشک تجربه کنید.

 

بهترین تشک برای زوج ها

۵ ـ ماندگاری تشک

دوام و ماندگاری تشک، یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه کرد. تشک های برندی همچون تشک رویال و تشک ویستر را انتخاب کنید، که دوام و ماندگاری بین ۸ تا ۱۰ سال دارند. همچنین اگر از آن ها خوب مراقبت کنید می توانید این تایم را به حداکثر برسانید.

۶ ـ وزن تشک

اکثر تشک ها مانند تشک رویال یا تشک ویستر؛ دارای محدودیت وزن هستند. تشک ملکه یا تشک پادشاه؛ قابلیت تحمل وزن را به ترتیب ۸۰ و ۱۵۰ کیلوگرم را دارند. اگر وزنتان از این حدود تجاوز کند؛ به ساختار تشک آسیب می زند و طول عمر آن را کم می کند.

۷ـ استحکام تشک

استحکام تشک نیز یکی از نکاتی است که به هنگام خرید تشک رویال و یا تشک ویستر مد نظرتان باید به آن توجه کنید. باید تشک از استحکام مناسبی برخوردار باشد که تحمل وزن شما را داشته باشد. داتیس چوب به شما پیشنهاد می کند که تشک رویال و تشک ویستر را برای خود انتخاب کنید زیرا تشک رویال و تشک ویستر از جمله تشک هایی هستند که از استحکام بالایی برخوردارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.