وبلاگ داتیس

انواع تخت تاشو

انواع تخت تاشو

در اینجا محبوب ترین انواع تخت تاشو کم جا آورده شده است. شناخت انواع تخت های تاشو به شما کمک می کند تا انتخاب آگاهانه ای داشته باشید. به این ترتیب می توانید بهترین تخت تا شو موجود در بازار را خریداری کرده و لذت یک خواب راحت را تجربه نمایید. با توجه به اینکه تخت های تا شو به راحتی جمع می شوند، فضای بسیار کوچکی از محیط داخلی التاق خواب ها را اشغال می کنند. بنابراین با خرید انواع تخت تاشو کم جا، حداکثر فضای ذخیره سازی را در منزل خود خواهید داشت.

تخت مورفی دو تاشده

 

یک تخت مورفی دو تا شده از روی کابینت باز می شود. درهای تاشو کابینت به پهلو باز می شود و تخت پایین می آید. تخت دارای لت های چوبی است که از تشک پشتیبانی می کند. تشک می تواند ضخامت قابل قبولی داشته باشد. در صورت عدم استفاده، تخت در داخل کابینت و دور از دید قرار می گیرد.

تخت های میز متحرک تاشو کم جا

یکی دیگر از انواع تخت تاضو کم جا، تخت های میز متحرک مورفی است. با استفاده از این گزینه می توانید یک فضای کار میز در روز و یک تخت خواب راحت در شب داشته باشید. شما نسخه های زیادی از تخت خواب مورفی رومیزی را در بازار خواهید یافت. می توانید گزینه های عمودی یا افقی را انتخاب کنید. برخی از انواع تخت های رومیزی مورفی حتی به شما این امکان را می دهند که وقتی تخت را پایین می کشید، وسایل را بدون مزاحمت روی میز نگه دارید. سپس، هنگامی که از خواب بیدار شدید، می توانید تخت را به عقب برگردانید و مستقیماً به سر کار بروید.

برای اکثر تخت‌ های رومیزی مورفی، وقتی تخت را پایین می‌کشید، میز جمع می‌ شود. این در حالی است که پس از اینکه تخت را کنار گذاشتید، باید دوباره فضای کاری خود را تنظیم کنید.

تخت تاشو کتابخانه

تخت تاشو کتابخانه

تخت های کتابخانه تاشو به گونه ای طراحی شده اند که کاربردی و جذاب باشند. آنها ترکیبی از قفسه های کتاب کشویی و تخت های راحت هستند. ممکن است به قیمت تخت های تاشو نگاه کرده باشید و از خود پرسیده باشید که “چرا تخت های تاشو اینقدر گران هستند؟ انواع تخت تاشو کم جا کتابخانه ای افزودنی عالی برای یک دفتر کار خانگی است. فضایی برای کتاب‌ ها و سایر اقلام خود و یک تخت تاشو که می‌ تواند یک تشک ضخیم را در خود جای دهد.

تخت های دو طبقه تاشو

آیا یک تخت دیواری می گیرید، زمانی که می توانید دو تخت بخرید و حتی فضای بیشتری برای خواب داشته باشید؟ یک تخت دو طبقه تاشو دارای دو تخت در یک تخت است. با این تخت های دو طبقه مخفی، واقعاً فضای خود را به حداکثر می رسانید. آنها در طیف گسترده ای از طرح های شیک مدرن ارائه می شوند و افزودنی عالی برای اتاق بچه ها هستند. فرزندان شما شب ها راحت می خوابند و در طول روز فضای بازی زیادی خواهند داشت.

تخت های حیوان خانگی تاشو

به تختی برای حیوان خانگی خود نیاز دارید که در مواقعی که شما به آن نیاز ندارید از دید شما دور بماند؟ چرا تخت تاشو حیوان خانگی نگیرید؟ از آنجایی که آنها بسیار کوچکتر هستند، بیشتر تخت های دیواری حیوانات خانگی تا می شوند تا به راحتی با بقیه مبلمان شما ترکیب شوند. طرح های مدرن به گونه ای ساخته شده اند که به دوست پشمالوی شما مکانی دنج برای خواب بدهد و در عین حال وقتی تخت خواب تا شده نیز جذاب به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: تخت تاشو خوبه یا بد

تخت تاشو مستقل

همانطور که از نام آن پیداست، این تخت نیازی به نصب بر روی دیوار یا کف ندارد. پس از استفاده، شما به سادگی آن را روی دیوار نگه دارید. قابل حمل است و برای افرادی که مرتب جابجا می شوند عالی است.

نتیجه گیری

انواع تخت تاشو کم جا، با استفاده از مکانیزم بالابر پیستونی کار می کند. این بستر تاشو از مکانیزم بالابر پیستونی برای کاهش سرعت صعود و فرود بستر تاشو استفاده می نماید. در حقیقت این تشک از یک بالابر فنری یا مکانیزم پیستونی در لولا استفاده می کند تا به دیوار یا کابینت داخل کمپر تا شود. از آنجایی که بیشتر خانه ها فضای زیادی ندارند، انواع تخت تاشو کم جا، راه‌ حلی ایده‌آل برای به حداکثر رساندن فضا ی خواب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *